Дитячий Навчальний Заклад №21 Дарницького району м.Києва

Ласкаво просимо!

Новий, нещодавно відкритий – 22 вересня 2011року, дитячий садок  розрахований на виховання 200 дітей. В закладі функціонує сучасний басейн, спортивний зал,  музичний зал. Також облаштовано  кімнату  фізіотерапії. Дошкільний заклад  забезпечено сучасним медичним  блоком.

На території    для кожної вікової групи  облаштовані ігрові майданчики  з тіньовими  навісами, пісочницями, малими спортивними формами, майданчики між собою  відділені зеленими насадженнями та квітниками.

Режим роботи:

Дошкільний навчальний заклад працює з 7.30 до 18.00 при п’ятиденному робочому тижні.
Є групи з режимом роботи з 7.00 до 19.00

Зусилля педагогічного колективу спрямовано на вирішення пріоритетних завдань закладу:
•    формування здорової, гармонійно розвиненої особистості, здатної до творчої самореалізації на основі гуманізації навчально-виховного процесу;
•    особистісно-орієнтована спрямованість педагогічного процесу співпраці і партнерства у взаєминах дітей, педагогів, батьків;
•    забезпечення умов для безперервної освіти і виховання, інтелектуального, фізичного та духовного розвитку особистості дитини;
•    співдружність, співпраця у роботі з сім’єю, громадськістю;
•    реалізація фізкультурно - оздоровчої технології

В садочку 12 груп: 8 - дошкільних, 4 - раннього віку.
Для дітей працюють педагоги та помічники вихователів, медики, працівники кухні, обслуговуючий персонал.

Через гру, індивідуальний підхід до кожної дитини, співпрацю з батьками, під час занять, прогулянок, свят, розваг – педагогічний колектив забезпечує загальний розвиток дитини. Все це буде слугувати підгрунтям для набуття в подальшому спеціальних знань, умінь і навичок, формування стійких особистісних якостей.
Створено гарні умови для дітей: затишні, естетично оформлені групи, сучасні меблі та декорації, гарне предметно-розвивальне середовище, дидактичні матеріали, що дібрані згідно з вимогами програми "Я у Світі" Базового компонента дошкільної освіти України.

Ми розуміємо, що для життя та розвитку перш за все потрібно здоров'я, і ми працюємо над цим. В закладі створено умови для забезпечення оптимального рухового режиму: спортивна та танцювальна зала, басейн.

Щоденно відводиться достатньо часу на різні види рухової активності дітей ( ранкова гімнастика, хореографічні, фізкультурні, музичні заняття, фізкультхвилинки, рухливі ігри ). Працює вихователь - інструктор з фізичного виховання та інструктор з плавання.

Колектив: молодий, творчий, небайдужий.

Дитячий Навчальний Заклад № 21,